| annemarie_5897 a întrebat:

Help me! Dau funda! sad. Buna. Am un lg kp501 si l.am inchis pentru ca mi se blocase. L.am deschis, mi. a cerut pinul, l.am bagat si dupa mi. a aratat usim blocatstraight face. Ce pot sa fac? Nu merge sa apas pe nimic, doar pe apel de urgenta straight face. Va implor sa ma ajutati. Dau funda. sad >mersibig grin<

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Uhm... tot ce poti face este sa introduci cartela intr-un alt telefon pentru a o debloca. Iar mai apoi sa o introduci la loc in telefonul tau. thinking

| Inception14 a răspuns:

Buna! si mie mi s`a intamplat la fel! habar n`am ce sa fac...