| dakrismak a întrebat:

Hello. am nevoie de niste setari pentru un sony ericsson cedar j108 pentru a vedea filmuletele de pe youtube. imi apare eroarea asta Video was intrerrupted. Please restart the video.
in rest internetul merge super! ce setario trebuie sa fie facute ca sa mearga youtube?

1 răspuns:
| Chris31 a răspuns:

Pai, poate nu are optiunea pentru vizualizare videoclipuri. Cauta pe internet toate upload-urile telefonului, mai intreaba si pe altii care au acest telefon, intra pe site-ul oficial al retelei si poate iti zice! Sper ca am fost de ajutor!