| AlexAttac a întrebat:

Buna,

Am un LG p350.Am android 2.2.2 pe el.Stiu ca este cam vechi dar nu vreau sa iau altul pentru ca mi s-a ars unitatea si parintii au zis ca nu imi mai iau altul pentru ca nu sunt responsabil.Ma rog, nu vreau sa intru in detalii.

Deci vreau sa bag pe el Cyanogenmod 7.2 dar mie putin frica. Daca se strica.Si am auzit ca se poate brickui.Ce inseamna brickuire?

Si daca se intimpla cum o rezolv? Sau cum trec la androidul din fabrica?

Funda, VOT cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| mateivali98 a răspuns:

Fa si tu niste legaturi daca brick in limba engleza inseamna CARAMIDA