| Nelutsa a întrebat:

Sallz!
Am o intrebare simpla happy dar grea
Mi-am reinstalat Windowsul din XP in 7 si am boxele incorporate in PC cum fac sa se auda?
Deci sunetul merge am driver tot la el... daca bag castile se aud...dar daca le scot apare un X la semnul cu sunetul

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Clik dreapta pe My computer => Manage => Device Manage si uite cum este la sound

1. Daca iconita are semnul exclamarii, driverul instalat nu e bun
2. Daca iconita are un X rosu, inseamna ca sunt dezactivate difuzoarele (clik dreapta pe iconita si da Enable)

Spor!

| Nelutsa explică (pentru PopAdrian):

Am spus ca merge sunetul dar doar in casti...straight face