| Nelutsa a întrebat:

Sallz!

Am o intrebare simpla dar grea

Mi-am reinstalat Windowsul din XP in 7 si am boxele incorporate in PC cum fac sa se auda?

Deci sunetul merge am driver tot la el... daca bag castile se aud...dar daca le scot apare un X la semnul cu sunetul

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> Run -> services.msc -> Enter (ca alternativa - Control Panel -> Performance and Maintenance -> Administrative Tools -> Services) si acolo din lista alege "Windows Audio". Porneste acest serviciu si sunetul o sa porneasca si el. Bafta!

| SSWK a răspuns:

Ce calculator ai? Brand, configuratie?