| Danny_Daniel_2001 a întrebat:

Am un mp3 cu usb.Am vrut sa ii sterg toate melodiile de pe el si asa i-am dat formatare din calculator.Acum cand il deschid si il bag in calculator imi apare o imagine cu usb care transfera ceva la pc.Mentionez ca am Ubuntu.Am intrat in Gparted si la usb imi apare nealocat.Am facut o partitie noua primara dar tot nealocat imi arata.Va rog ajutati-ma, dau funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Salut! iti apare acea imagine cu usb pentru ca isi instaleaza driverile pc-ul (cel putin asa ar trebui)...dar ceva nu e bine daca iti spune ca e nealocat. incearca sa il reformatezi iarasi. si incearca la alt pc, laptop. vezi daca merge e posibil sa fie problema din pc.