| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am un mp3 si se incarca normal la calculator prin USB si am incarcator la telefon cu loc de USB, adica firul de la incarcator e acelasi cu USB-ul calculatorului si pot sa-l mut in calculator... sper sa intelegeti, si ma intrebam daca nu cumva pot sa-mi incarc si mp3-ul la incarcatorul de la telefon, adica am incercat sa-l pun acolo si chiar incarca, dar l-am scos repede pentru ca m-am temut ca-l stric... intrebarea mea e: pot sa-mi incarc mp3-ul la incarcatorul de telefon?
multumesc si funda

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Pai daca ai usb-uri dc iti mai trebuie incarcatorul de la telefon?
telefonul tau se incarca prin usb? nu credtongue
daca ai cablul de la mp3 iti recomand sa il folosesti numai pe ala.
telefonul foloseste o tensiune iar mp3-ul alta.