| Bogna a întrebat:

Am un mp4 player "Philips Gogear Vibe"vreau sa incarc niste video pe el dar imi arata ca nu poate primi acest format.am incercat toate variantele de a converta video-urile insa nu merge. poate ma ajutati voi mersi ofer funda!

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Redă fişiere în formatul MJPEG
http://www.philips.ro/......k_02/prd/; jsessionid=1CC537757D5371C57358E902DF665DC5.app101-drp4? t=specifications

Poate ai un soft de la mp4 care ţi le transformă el, fără a mai căuta un program de convertit.

| Bogna explică (pentru AdiSR):

Voi incerca!

1 răspuns: