| MoNsTeR a întrebat:

am un nokia 2730 clasic.si are in meniu sectiunea "HARTI"...cum o pot folosi... ce trebuie sa fac sa mearga.trebuie net?

5 răspunsuri:
| adryanna_3884 a răspuns:

Habar nu am ca si eu am. presupun ca s foloseste cu internet...

| pepe a răspuns:

Cu Nokia Ovi Suite (de pe www.nokia.ro) poţi încărca hărţi gps.

| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> sectiunea telefoane, cauti modelul si tipul telefonului tau, sigur vei gasi acolo mai explicat ce poate si cum poate face telefonul tau;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa activezi net-ul pe mobil si va merge.Eu i-l folosesc de 1 an

| mdany a răspuns:

Alea le poti folosi doar daca ai un receptor GPS.Nu le poti folosi pe telefon acesta nu avand asa ceva.Personal inca nu am vazut la nimeni sa mearga fara gps.