| brk a întrebat:

am un Nokia 5800xpress music, si as vrea sa stiu o metoda de a asculta radio zu pe telefon,ce program imi trebuie, nu stiu, sau de la radio daca pot da ceva...va rog sa ma ajutati. dau funda..merci

1 răspuns:
| SSWK a răspuns:

In principiu, tot ce trebuie, teoretic, ar fi doar castile conectate la telefon.
Castile functioneaza si pe post de antena si poti asculta orice post de radio.
Daca vrei sa asculti radio de pe net, iti trebuie o conexiune de internet pe telefon.