| Garfieldd a întrebat:

Salut, am un telefon Nokia 6124 Classic. Imi puteti spune de unde as putea descarca niste jocuri pentru el. Si cum sa le instalez pe el. Am mai bagat niste jocuri pe el. prin folderu data / others. mai multe, dar nu le gasesc, apar goale chiar daca le bag cu extensia jar. Imi puteti explica cum sa le bag sa apara? Folosesc cablu de date

10 răspunsuri:
| Abed a răspuns:

Intra pe mobile9.com

| Garfieldd explică (pentru Abed):

Pai da ma omule, le descarc. dar unde le gasesc pe telefon? cand le bag. prin cablu straight face

| Garfieldd explică (pentru Abed):

Da ma omule, dar unde le bag pe telefon sa le vad? in ce folder, cum le vad etc straight face

| Abed a răspuns (pentru Garfieldd):

Descarca Noki PcSuite. Si cand dai dubluclick pe joc se instaleaza singur pe telefon daca este conectat la PC. Te descurci tu.

| Garfieldd explică (pentru Abed):

Asa am instalat Nokia PC suite. am conectat. bag jocuri si imi arata ca sa dau accept la telefon. dau instalare. Am dat pe card sa mi se instaleze. am cautat prin tot telefonul unde s-a instalat nu am gasit. Am dat pe memoria telefonului nu-mi apar la jocuri. si la fel am cautat peste tot. unde s-au instalat?

| Garfieldd explică (pentru Garfieldd):

Am rezolvat..stiu unde le gasesc. Mai am o intrebare, Fisierele Flash cum le instalez. cele in format swf?

| Abed a răspuns (pentru Garfieldd):

Alea nu se instaleaza. Le copii direct in telefon.

| Garfieldd explică (pentru Abed):

Alte site-uri pentru Aplicatii si jocuri? in afara de mobile9.com. sunt multe dar putine merg pe telefonul meu. Am Nokia 6124 Classic

| Abed a răspuns (pentru Garfieldd):

Pai mai gasesti pe zedge.com

| Garfieldd explică (pentru Abed):

Nu-i nicio aplicatie / joc nimic, numa theme. si ringtoane pe ala