| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 6300 si cand vorbesc la telefon uneori se inchide si se deschide singur.Cand vreau sa dau cate un mesaj, uneori se trimite dupa vreo o ora ...cam asa. Ce ar putea avea?sad Ce sa fac sa mearga normal? Multumesc.

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Salveaza tot ce te intereseaza de pe el si adu-l la setarile din fabrica. happy

Daca nu merge, e ceva hardware ce se repara doar la service. tongue

| florinmarius a răspuns:

Sau fa-i un update se soft asta are cel mai sigur daca se restarteaza programul se numeste Nokia software updater si este gratuit