| Alex2258 a întrebat:

Am un Nokia c3-01.5 si cand vreau sa il conectez la pc windows-ul (vista ultimate) se ofera sa imi instaleze driverele. Eu am incercat varianta asta. Chiar si cu Nokia suite/pc suite. Am incercat si fara sa instalez driverele si tot nu pot sa bag ceva in el. Mentionez ca am debifat acea optiune pentru. ca windows sa nu se mai ofere sa imi instaleze driverele insa parca nu as fi facut nimic. El tot asa se comporta si am salvat modificarile. Va rog spuneti-mi ce este de facut (funda si vot)

Răspuns Câştigător
| Caaaaalin a răspuns:

Bah! Te complici asa! Du-te in setari, la conectivitate la USB si schimba da si tu la Stocare Masa.Si poti intra in cartela de memorie si poti pune wallpapers si toate alea big grin. Funda + vot ca te-am ajutat big grin!