| cryysu a întrebat:

Am un nokia c3.cum pot sa descarc poze de pe telefon daca nu mi s-a dat cablu de date? trebuie sa cumpar eu cablu...sau exista vreun alt mod? si inca ceva care este treaba cu internetul? telefonul este la vodafone...platesc ceva extra in afara de abonamentul lunar daca intru pe internet?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Pai nu se poate, dar ai putea cumpara un adaptor de bluetooth(pentru calculator) de la Domo si astfel ai bluetooth pe computer si poti trimite pozele din telefon in calculator.Referitor la a doua intrebare: Iti va pune cost suplimentar daca intri pe net de retea, daca ai conexiune wireless pe telefon si te poti conecta la cineva, intri gratuit.O duminică frumoasă.