| FlorinaRuby a întrebat:

Buna am un nokia c3... pot sa pun poze de pe telefon pe facebook intr-un album 'fisiere de la telefonul mobil'? Cum? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Annie2498 a răspuns:

Intri pe facebook de pe telefon, si ar trebui sa iti apara "Upload picture" pe o iconita. Ii dai acolo si iti incarci pozele care le vrei, iar telefonul ti le pune direct intr-un fisier"Fisiere de la telefonul mobil". Nu ai nevoie de nici un cablu USB. Este mai usor asa:*. Fundapuppy dog eyes

14 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

Mai intai trebuie sa salvezi pozele in PC si apoi cu USB sau cititor de card le bagi in telefon.Folderul ala il afci tu pe cardwinking

| FlorinaRuby explică (pentru Xennofull):

Nu ai inteles intrebareawinking

| Userrr a răspuns:

Conectezi cablul USB de la telefon la PC,descarci in PC ce poze vrei de pe telefon, apoi le pui pr facebook.
Ca sa le descarci conectezi cablul ala special in PC, intri in my computer->alegi folderul cu telefonul->poze sau imagini cum ai tu->si dai click dreapta->copy sau cut->te duci unde vrei sa le salvezi->click dreapta->paste!
Apoi intri pe facebook->faci un album fothiroalegi pozele->si gata
funda?

| FlorinaRuby explică (pentru Userrr):

Nu chiar...stiu si eu cum sa pun poze pe facebook dar nu stiam cum sa pun intr-un album "fisiere de la telefonul mobil" si de exemplu daca aveam un BlackBerry sa scrie acolo 'via BlackBerry'

| BuBu2006 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa poti, folosind cablul de date. Daca ai card sigur vei putea!

| Sellena_4766 a răspuns:

De fapt, ar trebui ca atunci cand te conectezi pe facebook de pe mobil, trebuie sa ai o sectiune,, FA O FOTOGRAFIE'', faci fotografia si apoi o bagi pe facebook si iti intra automat pe facebook cu titlu,, fisiere de telef.mobil''.

| GeoXoXo a răspuns:

Daca ai c3 normal intra pe facebook si pe pagina ta unde poti scrie"ce gandesti" dedesubt scrie "Fotografie"

| Faby3322 a răspuns:

Daca ai Nokia c3 01 tauch &tipe ai putea sa intri pe net pe faceboof si trebuie s aiba un buton cu tauch pe care crie "Adauga fotografii" Nu stiu sigur pentru ca eu am Samsung Wave 575 si ala e smatphone si am buton automat cu facebook si am butaonul ala de care zicem. Oricum sper sa te ajute raspunsul meu!
Daca mai ai nevoie de raspunsuri trimite-mi un mesaj: Faby_8385

| LauraGreeen a răspuns:

Se poate doar pe iPhone si Android.

| Teutzaaa a răspuns:

Pai intra pe facebook, du-te in albumul ala apoi da pe adauga poze si gata

| FlorinaRuby explică (pentru Teutzaaa):

Nu la asta ma refereamhappy cred ca am spus destul de clar.

| Monocolicipilanseria a răspuns:

Iti trebuie cablu de date. iti bagi pozele in calculator ( o sa iti apara o fereastra si dai unde scrie open folder dupa dai la imagini si alegi imaginile dupa le muti cu mause-ul pe desktop ) intri pe facebook te duci la fozele tale si scrie undeva adauga fotografi selectezi fotografiile dai ok astepti sa se incarce si cam atat. :X FUNDA? puppy dog eyes

| FlorinaRuby explică (pentru Monocolicipilanseria):

Doamne,voi chiar nu intelegeti ce am intrebat? Sunt recunoscatoare ca mi-ati raspuns, dar nu v-am intrebat cum sa imi pun poze pe FB!

| Nicoleta_niko_1987 a răspuns:

Cum se poate pune fisiere dp Nokia c3 de la telofon mob p fb?