| هوراس a întrebat:

Am o mica problema... am creat un album pe facebook de pe iphone (adica am pus poze de pe iphone nu prin cablul de date ci am intrat in aplicatie) si numele albumului este,, Fisiere de la telefonul mobil,, va rog ajutati-ma sunt disperat cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| KySyB3B3 a răspuns:

Salvezi pozele in pc daca le vrei.si dai click pe album.dai "editeaza albumul". dupa jos apare. Editează fotografiile · Şterge albumul.si dai click pe "sterge albumul"funda?; x

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Intrebarea este?

Daca vrei sa schimbi numele nu ai cum pentru ca sunt fisiere de pe telefonul mobil.