| andreea97_3477 a întrebat:

Buna am un nokia C5 si ma cazut in apa... el se aprinde dar ecranul nu stiu ce are. poate s-a ars disple-iul? si daca al aduc la reparat cam cat mar costa?

3 răspunsuri:
| NemoNautilus a răspuns:

Te-ar costa cam intre 50 si 100 de lei dispay-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca l-ai scapat in apa e grav dar nu il mai aprinde sfal scoatei bateri cartela carcasele cardul si pune-l pe o masa mai luminata unded sa bata soarele ca sa se usuce si lasa-l o saptamana si iti garantez ca o sa mearga eu asa am facut si alti prieteni daca nu va merge nici asa probabil ca s-a ars ceva si mie misa intamplat cu un LG funda? si cabani daca il duci la un expert adica la din astia care sunt pe felie cu media galexi etc.iti va luat 300 ron daca il duci la un din asta de cartier care repara telefoanele iti ia 50ron

| RadaCv9 a răspuns:

Salut!
Da... probabil s-a ars display-ul.Si te'ar costa cam intre 20ron si 100ron. Sper Ca Te'am Ajutat! Fundita?big grin