| JajaAliensHere a întrebat:

Am un Nokia Lumia 635 si am acea aplicatie Nokia Creative Studio prin care pot face colaje din poze, insa momentan n-am idee cum s-o folosesc. De asemenea, as vrea sa stiu cum pot face print screen conversatiilor, asa cum se fac pe pc.
Va multumesc anticipat pentru ajutor si imi cer scuze daca par proaspat iesita din epoca de piatra, insa ma simt cam batrana cand vine vorba de smartphone-uri. laughing

1 răspuns:
| O734615555 a răspuns:

Salut.

Poti face print screen prin apăsarea simultană a tastelor din margine: butonul din mijloc si butonul de mărire volum. (butonul acela lung dar apesi in partea de sus a lui deodată când apeși si butonul din mijloc de pe marginea telefonului ce se află sub acela lung).