| andreea8000 a întrebat:

am un Nokia x6 pe care nu l-am mai folosit de ceva timp, iar ultima data a avut parolo si acum n-o mai stiu. Ce ii pot face? Am incercat si cu mastercod si nu a mers

3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Adu-l la setarile din fabrica!
Asta iti va sterge tot din telefon.

| andreea8000 explică (pentru MadHOuse):

Pai asta vreau sa stiu, cum?

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru andreea8000):

Deci tii butoanele astea apasate: Butonul de apel (cel verde) + butonul de inchidere ( cel rosu) + butonul de la camera, le tii pe toate alea 3 apasate simultan ( deodata), in acelasi timp il pornesti.
Asta ti-l va aduce la setarile din fabrica, iti zice sa selectezi limba, etc...
Iti va sterge toate pozele, melodiile.