| Andya a întrebat:

Buna!
Am un Sagem My700x si am si casti la eltongueoh go on
Astazi, la desen, profu` ne-a lasat sa stam cu castile la urechi si am stat si eu.dar...castile nu mergeaucryingx(
Am mai incercat si acasa si NIMIC:yawn
Cu o seara in urma mergeau~x(

1 răspuns:
| ShiFT_7270 a răspuns:

1. Verifica sonorul la telefon, poate era pe mute
2. Daca cunosti pe cineva tot cu sagem, cere castile si vezi sigur din ce cauza este, poate sa fie si de la telefon.
3. Daca nu, s-a stricat probabil mufa de la casti sau poate s-au dezlipit firele, le-a ros cainele sau alt animal prin casa, etc.
PS: cel mai probabil problema vine de la casti, incearca pasul 2 si cumpara alt set de casti. BAFTA!