| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un HTC explorer iar castile nu sunt incluse. Am fost azi la Vodafone si am probat niste casti speciale pentru HTC si nu mergeau, apoi am incercat o pereche de casti pentru Nokia si mergeau destul de bine. Acasa am vazut ca ele nu mai functioneaza, nu se aude bine muzica (se aude sacadat iar vocea celui care canta mai ca nu se aude) si am observat ca trebuie sa tin apasat pe butonul acela pe care apesi cand raspunzi la telefon (cand ai castile), pentru a se auzii muzica mai bine. Am incercat diverse casti pe care le aveam pe acasa si la fel faceau. Sa fie din telefon? Ce as putea sa fac? Help sad
FUNDA!

2 răspunsuri:
| StephyMonster a răspuns:

Castile trebuiau sa fie primite cu telefonul, daca nu iti vor merge nicio pereche de casti e din telefon

| alex951 a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi niste casti vezi daca merg, si daca nu merg inseamna ca are ceva telefonul si trebuie dus la reparat