| dvw a întrebat:

Am un Samsumg Galaxy S Advance si am niste probleme: in urma cu 2 saptamani nu se incarva decat daca ii acoteam bateria apoi il reporneam. Acum am mereu bateria 100% dar cand in scot de la incarcat dupa maxim 10 minute se opreste apoi porneste iar si bateria e 2%. Va rog, daca stie cineva sa imi spuna cum sa rezolv? Nu il pot duce la un service pentru ca sunt plecata momentan si chiar si cand voi ajunge acasa am mare nevoie de el si nu il pot tine conectat la imcarcator non-stop. OFER FUNDA!

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Schimba bateriabig grinaca nu ai posibilitatea bag-o in congelator o noapte, iar a doua zi il pui la incarcat.Eu am patit asa cu Samsung wawe.