| B3nz1D3s3nate a întrebat:

am un Samsung galaxy s3 mini si dintr-odata a inceput sa mi se opreasca in continu, chiar daca este incarcat 100%. Daca umblu pe el cateva minute mi se opreste dupa care porneste si iar se opreste si tot asa...Stie cineva cum sa-l rezolv?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cat poti sa umbli pe el incearca sa faci un Back-Up sau sa muti fisierele de pe el pe un card MicroSD. Apoi mergi la Service, daca se mai afla in peroada de garantie, pentru a-l resofta.

| DarknessPulse a răspuns:

Iti recomand sa mergi cu el la un service sau daa e in garantie sa il duci sa iti rezolve problema. Cred ca este ceva de la software.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta in continuare!