| scully a întrebat:

Am un Samsung C3050 si am doar 3 teme.
Vreau sa stiu daca pot sa iau si alte teme de pe net.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Tr3iii a răspuns:

Da poti!big grin funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, mergi aici http://www.panalu.net/search/label/TELEFONIA%20MOBILILA alegi ce vrei dupa care alegi modelul mobilului tau si gata totul gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi telefon am si eu.
multe teme nu exista pentru el. eu nu iti recomand sa iei teme dupa net pentru ca risti sa strici telefonul.
poti sa iei. uite de aici:http://www.zedge.net/wallpapers/2910/samsung-c3050-wallpapers/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca Samsung nu are alte teme decat temele propii, telefoanele Nokia si Sony Ericsson poti sa le bagi si 100 teme da cand e vorba de Samsung, doar ce are in telefon alta tema nu poti baga

Pa, pa

| newperson4him a răspuns:

Hei. Si eu am acelasi telefon. Daca ai cablu de date (eu nu am primit, dar merge de la telefonul unei prietene), poti sa le trimiti.