| Live.Laugh.Love a întrebat:

am un samsung corby si vreau sa accesez internetul. problema: am mers la vodafone [ am cartela pe vodafone ] si am activat chestia aia cu internetul 2euro. si merge doar > adica este internet daca merge asta ca inainte nici map nu mergea. dar daca vreau sa intru pe google sau alt site scrie: > sau >. dar asta imi scrie in fiecare zi straight face la orice ora. colegele mele care au corby nu patesc asa. de ce eu?! straight face. ce pot face sa intru pe google; twitter; facebook; myspace etc de pe telefon [ corby ]?
mersi mult funda
daca am omis ceva scrieti raspunsul mersi

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Chestia ce s-a activat pentru 2 euro pentru prima luna era gratuit si sunt alocate 100 MB numai pentru mess, daca vrei internet sa accesezi google, yahoo, twitter, facebook. myspace si alte sit-uri de genul asta trebuie sa-ti activezi extraoptiunea, de la vodafone, de 500 MB la pretul de 3, 99 euro pentru 30 zile, dupa aceea poti naviga in voie( cand i-ti trimite setarile automat pentru net ai grija sa le salvezisi sa le alegi ca default).