| babylon a întrebat:

Salut.Am un iphone 3gs si cand vreau sa intru pe internet imi scrie "Imposibil de activat reteaua celulara de date". Pe pe wi-fi merge internetul, numa de pe cartela nu merge.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fa un update software si puneti cidia

| AdiSR a răspuns:

Poate ai nevoie de setările pentru reţeaua în care eşti. Mergi la reprezentanţa cartelei sau caută pe site-ul lor setările.

| babylon explică:

Am cidya, netu pe telefon mi-a mers de pe cartela pana azi, sunt pe abonament deci nu mi s-a terminat creditul

| helenwolf a răspuns:

Du-te pe Orange si cauta setarile pentru Orange world pentru telefon. daca nu ai optiune pentru internet mobil sau niciun mb de trafic nu iti merge de pe Orange internet.