| Trivium a întrebat:

Buna,am un Samsung galaxy ace si as vrea sa se auda mai tare care este codul de sunet?

2 răspunsuri:
| l0rre a răspuns:

Hei cum e telefonul? Cateva informatii? As vrea sa imi cumpar si eu unul.happy

| Trivium explică (pentru l0rre):

E nou are doar o zgarietura mica pe ecran are 3 luni e Samsung galaxu ace s5830i android 2.3.6 procesor dual core 832 mhz 300 mb/ram ecran amoled tft capacitiv 16 milioane culori lcd camera 5 megapixeli a si are ecran de 3.6.5 inchi si e din Anglia trimis de mama nu este CHINEZARIE!