| anonim_4396 a întrebat:

Am un samsung galaxy mini si nu stiu de ce nu-mi mai nerge wi-fi-ul. Aseara a mers si totul a fost ok. Am resetat telefonul de 2 ori si tot nu merge. Arata ca e conectat dar nu se incarca nici un link. Si cand deschid netul cu megabiti merge tot, dar nu pot sta pe el pentru ca se consuma repede. Stiti cumva de ce nu-mi merge wi-fi-ul? crying

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Poate rooter-ul wireless de la care iei tu net sa nu aiba internet.Tie ti se conecteaza deci nu e vina wi-fi-ului.

| kossmykossmyn a răspuns:

Daca ai galaxi mini nu iti trebuie wi-fi intra direct in opera miniwinkingwinkingwinking

| kossmykossmyn a răspuns:

Daca ai galaxi mini nu iti trebuie wi-fi intra direct in opera mini