| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy next, si nu pot vedea video pe el(in afara de ce filmez) Orice videoclip bag pe el, nu il pot vedea. Imi spune ca nu exsista nici o aplicatie care sa deschida fisierul. Ce aplicatie trebuie sa deascarc?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

NU e vorba de aplicatii, videourile care le pui pe telefon sunt prea mari(ca rezolutie) pentru telefonul tau si nu le poate dechide ce trebuie sa faci e sa la convertesti(cu un oarecare program) eu folosesc Format Factory cu el pot converti nu doar videori si muzica, e foarte bun incearca-l.

| aly19223 a răspuns (pentru daassh):

Ok incerchappy

| daassh a răspuns (pentru aly19223):

Mult succes!

| aly19223 a răspuns (pentru daassh):

Gata. l-am descarcat, pare cam complicatlaughing

| daassh a răspuns (pentru aly19223):

La prima vedere da, pare dar uitate peste el nu e chiar deloc greu de folosit.

| aly19223 a răspuns (pentru daassh):

Bn, mersi. Apropo in ce trebuie transformat videobig grin?

| daassh a răspuns (pentru aly19223):

Nici o problema, pai asta depinde ce se spuporta telefonul tau dar cel mai indicat este sa il faci AVI, MP4 astea sunt cele mai frecvente formaturi la videouri pentru telefon.

| aly19223 a răspuns (pentru daassh):

Okbig grin

| aly19223 a răspuns (pentru daassh):

Am reusit. Mersi mult mult mult de tot:X

| daassh a răspuns (pentru aly19223):

NU ai pentru ce, doar pentru asta mi.am facut cont pe site-ul acesta sa ajut oameni.