| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung s5230 care ii s-a blocat touchu cand tastam.1 data nu raspundea la comanda(adica daca vroiam sa intru in meniu.intra in alta parte) si dupa ce l-am inchis de 2 ori a murit de tot touchu.numai butoanele de pornire/oprire, apelare si sageata inapoi merg.nu exista un program care ma ajuta sa calibrez telefonul? ..sa intru cu ajutorul programului in telefon..sau e o alta problema? si daca da, cat ma costa reparatiile.mersi.funda

2 răspunsuri:
| SpeedRun a răspuns:

Daca ti s-a stricat touchu la telefon e grav...necesita reparatii care te pot duce undeva la 200 lei
P.S. mai bine iti cumperi altulwinking

| whitesensation a răspuns:

Nu iti face griji, il poti repara chiar tu sau un prieten cu niste surubelnite un manual de pe net si un touchscreen nou care este foarte ieftin http://www.shopmania.ro/q-touch-screen-samsung-s5230.
Funda :D