| Tataran_Sebastian_1998 a întrebat:

Salut tuturor, am un Samsung star 3 si nu stiu cum sa fac captura de ecran, vreo idee?
Si cand tin apasat pe butoanele: volume- si pornire (can e inchis telefonul) imi apare o sageata indreptat spre un telefon care e pe ecran.
Ofer funda!

4 răspunsuri:
| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Apesi pe butonul fizic de sub ecran (intre butoanele touch) si tasta de volum (de jos) in acelasi timp.
Funda?

| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Atunci apasa in acelasi timp tasta de volum si butonul de inchidere. Pe star 2 merge metoda de mai sus.