| Valy1119 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J6+, butonul de pornire/oprire i s-a cam defectat. L-am lasat din greseala sa se descarce de tot si nu mai pot sa-l pornesc, imi arata ca bateria sa este 100% incarcata dar butonul de pornire nu vrea sa mai functioneze deloc, am incercat sa vad daca il pot porni prin butoanele de sunet care faceau contactul inainte ca telefonul sa se descarce mai bine ca butonul de pornire, dar tot nu se porneste.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deh, i-a venit și lui timpul. La 5 ani câți are, de deja bunic

| Hyperion7 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci, ai nevoie de butonul de pornire.