| paulakiki a întrebat:

Buna,am un smart tv LG si am 2 intrebari:
1-de ce cand ma uit la un film online se blocheaza, oare trebuie instalat ceva?
Si 2 eu sunt in Germania,si stand la bloc nu am voie sa pun parabolica si toate alea, deci am descarcat pe pc un program cu posturi romanesti online gratis...am incercat sa descarc si pe smart tv si nu pot deoarece trebuie sa instalez un program si tv-ul nu accepta. Acuma va intreb cum as putea vedea pe tv posturile romanesti gratis da sa nu trebuiasca sa instalez nimic deoarece nu accepta tv-ul, Multumesc frumos!

1 răspuns:
| eduarddijay a răspuns:

Intrebi la firma de unde provine tv-ul sau vezi tutoriale pe youtube, sper ca te-am ajutat