| anonim_4396 a întrebat:

am un sony cyber-shot si nu mai declanseaza blitz-ul. ce sa-i fac? de ce nu mai merge?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Si eu am patit la fel, am vorbit cu un prieten care se pricepe si mi-a zis ca s-a ars si ca nu are rost sa-l schimb pentru ca este prea scump. Tu de cand il ai pe al tau? Poate ai noroc sa mai fie inca in garantie (doi ani dureaza) si ti-l poti duce inapoi la magazinul de unde l-ai cumparat sa ti-l repare happy.

2 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

A bun laughing asa si al meu laughing e luat din 2005 iar blitzul s-a dus prin martie anul asta. Mna, ce sa le faci... a tinut destul, a fost bun cat a fost. Eu totusi inca-l mai folosesc ziua, pentru ca, daca-i lumina naturala, face poze foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Garantia s-a dus de 5 anilaughing)