| ionyionela a întrebat:

Buna am un telefon a4you si am pus un model ca parola dar l-am uitat iar jos imi arat model uitat am dat acolo si imi cere numele de utilizator/email si parola dar mie nu mi-a cerut niciodata o adresa de email pentru telf ce ar trebuie sa fac? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Da-i Hard Reset, asa o sa ti se stearga toate datele din telefon, deci, si parola.

2 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

In recovery dai pe wipe data/factory reset si iti va sterge tot inclusiv parola

| paulciul123456789 a răspuns:

Salut.in primul rand stingi telefonul in al doi-lea rand cand s-a stins apesi butonul pawer, home si volum up (volum sus) ti apasat pe toate deodata si ti mult pana iti intra in recovery poti umbla doar de pe volum sus si volum jos si pawer ii (ok) iar tu vei apasa wipe data/factory reset astepti pana isi face resetarea iar dupa aia vei da reboot system new, cam atat happy sper ca ti-am fost de folos.