| Cristian_Fcsb_Ion_1995 a întrebat:

Buna,am un telefon alview s5 smiley si canf vreau sa descarc ceva de pe magazin pley dar ma kasa de pe alt ceva si pe magazin zice ca nu am suficent spatiu pe dispozitiv dar imi arata ca am cand intru in talk manager si in setaro.Ce sa fac ca ma inebunit nu mai pot descarca nimic.SUNDA!

1 răspuns:
| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 a răspuns:

Daca intri la stocare acolo iti va arata unde descarca totul..Probabil telefonul tau este impartit in doua sau mai multe "spatii".Ei bine..selecteaza in stocare unde vrei sa ti se descarce "jocurile..etc"..Si nu iti va mai zice asa big grin