| Cristian_Fcsb_Ion_1995 a întrebat:

Buna TUP, am un telefon alview a5 smiley si cand incer sa descarc de pe magazin pley imi zice ca nu am suficent spatiu pe dispozitiv dar cand intru in talk manager sau setari spune ca am suficent spatiu si ca sa fie mai ciudat ma lasa sa descarc de pe alte saituri ce sa fac ca ma inebunit!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Problema este din cauza memorii interne.Tu ai 2 partiti,una cu os-ul si programele si una cu filme, poze, videoclipuri, fisiere, etc. Daca os-ul este foarte mare si partitia va fi plina doar din os nu o sa mai poti instala programe ca nu ai loc destul.Ce trebuie sa faci e sa cumperi un sd card si sa bagi pe el toate programele.

Bafta!

1 răspuns:
| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică:

Pai am un card de 2 Gb ce si mai am jumate din el ce sa fac?