| alecsasweet a întrebat:

Am un telefon E-Boda Storm X450 II si am o problema cu el. Mi s-a blocat intr-o zi si s-a restartat. Si atunci mi s-a schimbat automat poza de lockscreen (aveam o poza cu mine si mi s-a pus o poza de-a telefonului) si de atunci nu pot sa o mai schimb. Am sters poza respectiva din telefon (cea care mi s-a setat singura) si tot aia ramane. E blocat pe poza aia. Ce as putea sa ii fac sa o schimb? Care ar fi solutia?

1 răspuns:
| FcSb_Silviu_1998_lQhE a răspuns:

Ti apasat pe ecran pana iti apare wallpaper, live wallpaper... si iti alegi pe ce vrei tu dai pe poa alesa si dai setare wallpaper