| Cαρѕυηιкα a întrebat:

Buna happy Am un telefon Huawei g7300. Am facebook pe telefon dar nu pot sa adaug poze. Am descarcat vreo 4 modele dar nici atunci nu m-a lasat sa adaug foto. Singura varianta mi-a ramas sa le incarc prin e-mail dupa telefon. Adaug tot ce am nevoie si cand trimit imi arata ca se incarca si imi zice pe urma Conexiunea la server nu a reusit. Care este problema? FUNDAAAAAAA! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ai postat la o categorie gresita.Va fi mutata la cea corespunzatoare.