| slipknot a întrebat:

Am telefon Huawei G7300 si imi tot apare pe ecran Informatii-si imi arata locatia unde ma aflu.Cum dezactivez asta? Fundahappy.

Răspuns Câştigător
| nicu_9291 a răspuns:

Intra la setari mesagerie mesaje difuzate setari canal si vezi acolo ca ai bagat un cod de obicei e 50 stergel si ar trebui sa nu ati mai afiseze zona unde te afli daca nu merge salveaza ce ai an el pe card scoate cardul si dai un reset la telefon codul de obicei e 1234 si apoi trebuie sa ati mearga

| slipknot explică (pentru nicu_9291):

Ms mult, mi-ai fost de mare ajutor, chiar a merslove struck

5 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Salut nu stiu cum sa fce asta dar si eu vreau sa-mi iau acet telefon tu ce zici despre el cu cat l-ai luat si de unde merita?

| VirusS97 a răspuns:

Mersi de raspunsul anerior zici ca are si GPS? sau cv de genu eu vreau sa-l iau cu 200 lei de la Vodafone pe abonament de 20 si ceva de lei pe luna timp de 2ani ce fel de aplicatii are am inteles ca nu are andorid// conteaza asa mult? mersi ca ma ajuti

| NUTREBUIENUME a răspuns:

Cred ca umbli la aplicatii sau setari, depinzand ce are telefonul, il cauti si tu pana gasesti

| Danielairina a răspuns:

Buna! mi-am luat acum 2 zile un telefon Huawei G7300 si cand trimit mesaje nu se aude acel sunet cand apas pe tastatura...la tine se aude?