| ioana_9061 a întrebat:

Am un telefon LG kp235.De aproximativ 2 zile nu mai pot trimite mesaje.De exemplu intru in meniul "creare mesaj" si mi se blocheaza telefonul apoi dupa 5 secunde se inchide singur. Dupa care eu trebuie sa scot bateria, s-o reintroduc in telefon si apoi sa-l pornesc. Ce as putea face? Inafara de:mergi la cineva care stie sa repare telefoane...pentru ca o sa stie ce ii de facut.Nu vreau un asemenea raspuns... Daca as reseta telefonul, s-ar putea ca in urma resetari sa pot trimite mesaje? Astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| IoanaAlexandraPop a răspuns:

Cel mai bun sfat du-l la un Orange shop sau intr-un loc unde se repara telefoane din zona tabatting eyelashes ei te pot ajuta! Succes