| FunDa a întrebat:

am un telefon nokia 2730 clasic si tot imi face probleme.De cateva zile cand dau la redare muzica imi spune memorie insuficienta si oricum as schimba meniurile in telefon cand sting telefonul trebuie sa fac setarile din nou! help me urgent crying! funda

3 răspunsuri:
| MadisonMDX a răspuns:

Mda, nasol! si eu am avut si mi-a amestecat melodiile unele cu altele, transforma pozelel in fisiere defecte care nu puteau fi sterse, etc. mai bine il schimbi

| FunDa explică:

Acum chiar cred ca trebuie sa il schimb! multumesc happy:*

| shotocan123 a răspuns:

U n ai putea sa ti cumperi alt telefon sau dc tii la telu asta sa ti l duci undeva la reparat