| Teodoragnis a întrebat:

Am un telefon nokia E50 si vreau sa stiu daca pot sa fac o resetare adica sa-mi aduc telefonul la setarile initiale si sa sterg totul de pe el pentru ca am instalat ceva ce nu mai pot sa sterg si-mi ocupa multa memorie. Daca stie cineva daca se poate...si daca da cum? fundita la raspunsul folositor

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Setari -> resteare setari fabrica -> 12345 ar trebui sa mearga

forum.softpedia.com -> sectiunea terminale mobile -> cauti topicul cu tipul telefonului tau si o sa gasesti acolo mai multe lucruri despre el, ce poti sa faci, tutoriale, theme, tips & tricks si alte celewinking

bafta

| ed23tm a răspuns:

Depinde pe ce ai pus pe memoria telefonului sau pe cardul de memorie?
daca este pe card de memorie atunci il formatezi.