| Romanul8 a întrebat:

Salutare,am o problema,PC-ul nu imi mai citeste telefonul cand bag cablul de date in telefon si in PC nu se intampla nimic,absolut nimic,nici macar nu se incarca telefonul,telefonul meu este Nokie lumia 620, pana azi cablul de date a functionat asa cum trebuie,dar astazi nu stiu ce are, am windows XP sp.2. Nu este de la locurile unde bagi USB-ul in spatele calculatorului pentru ca fratelui meu ii merge perfect,telefonul lui fiind de tip LG optimus L7, nu stiu ce sa mai fac,am incercat toate metodele intalnite pe internet, va rog sa ma ajutati si as prefera un raspuns cat mai repede. FUNDITA

3 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Daca telefonul se incarca de la incarcator cel mai probabil este de la cablul de date...alta posibilitate nu vad. Schimba cablul de date si spune-mi daca mergewinking

| Romanul8 explică (pentru DuDDy24):

Am incercat 3 cabluri de date, la niciunul nu merge

| AleXu224 a răspuns:

Incearca alt port usb la pc fiind ca acela este probabil este stricat.
Incearca cablul de date la alt PC daca merge inseamna ca e PCul daca nu merge inseamna ca e cablul de date de vina.
Have a Nice Nightwinking