| MonyMoniq a întrebat:

Buna,am un telefon nou Samsung Galaxy S5 si am descarcat cateva aplicatii dupa care imi zice ca nu e spatiu suficient, de ce? Sunt unele aplicatii care sunt specifice lui cred, si nu le folosesc si nu pot sa le sterg, dar nu inteleg de ce nu merge sa mai descarc aplicati. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Canter_Mihai_2000 a răspuns:

Asta inseamna ca in telefon nu se ajunge memorie p-u aceste aplicatsii, incearca sa-i pui un Micro SD de vreo 4-8- 16GB

| Dromichaites a răspuns:

Cumpărați card de memorie