| simonmihai91 a întrebat:

Cum sa-mi dezactivez net-ul pe Nokia E5? Am activat sa-mi vina e-mailul pe telefon si wats-up-ul si imi fac cost suplimentar ca sunt pe abonament.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Te duci la setari, conectivitate, eventual "retea" si dezactivezi "pachete de date". Poti sa-ti verifici e-mailul prin wi-fi.

| simonmihai91 explică (pentru horia2012):

Am reusit. Eu avea optinea net mail and friends si de aia il aveam activat, aveam 450 mb si nu consumam nici 50 mb pe luna asa ca am renuntat...plateam 7 euro aiurea

| horia2012 a răspuns (pentru simonmihai91):

Ai dreptate. Nu avea sens. Bine ca ai reusit.

3 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Te duci la setari si, in acelasi fel cum l-ai activat, tot asa il si dezactivezi. Dar in orice caz, nu trebuia sa il activezi.