| AdrianoVV a întrebat:

Buna am un telefon Samsung c3010 si miso rupt mufa unde bag incarcator tot joaca pe acolo l-as putea repara si cam cat costa? Si la modelele astea pe sina se poate schimba fata?

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

E problemă destul de des întâlnită la Samsung și nu o poți repara acasă. S-a desprins mufa de alimentare de pe placa de bază a telefonului și trebuie dus la service. Nu știu cât costă reparația, dar nu ar trebui să fie prea mult, că nu este decât o lipitură.