| Silviuloan a întrebat:

Am un telefon Samsung S5230 si as vrea sa stiu ce parola are? incerc de 2 saptamani si tot nu gasesc parola de la acest telefon pentru ca am un program si acest program imi cere Parola.
Multumesc.{Celui mai bun raspuns} Funda.+vot

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Silviu, tu ti-ai pus parola si ai uitat-o? Eu cand mi-am cumpărat telefon, mi-au dat ei o parolă "fictiva" ca sa zic asa: era 1234, apoi, mi-am schimbat-o eu...in cea dorita. Uite ce te sfatuiesc: du-te degraba la un atelier de reparatii telefoane mobile, si le ceri părerea. S-ar putea sa te "descurce" pe loc, fara sa fi nevoit sa-l lasi acolo până a doua zi. Gandeste-te, acolo sunt oameni specialisti, aici pe net...gasesti doar păreri contradictorii si te chinui si degeaba.

| Silviuloan explică (pentru floresdemayo):

Mersi.

| badboy18 a răspuns (pentru Silviuloan):

Ai zis si u mersi in sfarsit laughing

| Silviuloan explică:

Da, nu mi-ati fost de folos.

| badboy18 a răspuns (pentru Silviuloan):

Poti sa zici si u un mersi ca ne-am dat interesul.....sau nu stii ce e mersi? data viitoare nici sa nu mai intrebi ceva ...bye bey

| badboy18 a răspuns:

O vei gasi u vreodatalaughing))

| badboy18 a răspuns:

Da cum ai pierdut-o?

| charlieeeeee a răspuns:

Telefonul nu vine parolat din fabrica, acea parola a fost pusa de tine si ai uitat-o. si eu am tot Samsung s5230 si nu mi-a cerut niciodata parola. Funda?big grin

| badboy18 a răspuns (pentru charlieeeeee):

Ma si eu ma miram cum sa ii puna parola din fabrica...o fi vreun pusti ametit si uituctonguelaughing funda?big grin

| charlieeeeee a răspuns:

Du-te intr-un magazin de specialitate daca noi nu ti-am fost de foloswinking bye, apropo s-a inventat si cuvantul "multumesc"!

| badboy18 a răspuns (pentru charlieeeeee):

Asta i-am zis si eu lu Ionutz...dar mai trebuie sa treaca pe la scoala...