| Tocaciu_Mihaita_1998 a întrebat:

Bună...am un telefon ZTE Orange Lisboa, si nu are la setări decât limbile : Franceză Engleză, Spaniolă...as vrea să stiu dacă pot instala limba română pe el,dacă da, cum?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefonul ZTE Orange Lisbon iti permite sa utilizezi doar limbile preinstalate in meniul acestuia. Orange Romania asigura prezenta limbii romane in meniul telefonului, doar pentru terminalele achizitionate din reteaua Orange Romania.

O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Nu sad nu ai OS