| Angel977 a întrebat:

Am un tv Toshiba(acesta:https://www.ketshop.ro/......334g.html) și vreau sa îl folosesc ca monitor la pc pentru jocuri, editat fotografii și pentru filme doar ca mi se pare ca nu se vede la fel de clar ca un monitor.Ce părere aveti, îl pot folosi sau ar trebui sa cumpăr un monitor?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Un Tv niciodata nu o sa aiba calitatea unui monitor, difera culorile, timpul de raspuns, si frecventa.

Recomand sa iti cumperi un monitor, gasesti monitoare bune destul de ieftin.